ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Цього року МВФ грошей не надішле – експерт

Розраховувати на отримання чергового кредитного траншу від МВФ до кінця поточного року українському уряду не варто.Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах прогнозує, що навіть у разі успішного завершення переговорів з фондом довгоочікуваний “пеказ” Кабміну прийде не раніше першого кварталу наступного року.

Екс-прем’єр висловив переконання, що співпраця з фондом є вигідною для України. Двостороння активність в реалізації спільних програм служить важливим сигналом для міжнародних інвесторів, який переконує приватний бізнес у перспективності інвестування в українські проекти. Однак, на думку Анатолія Кінаха, важливо, щоб отримання кредитів від МВФ не стало самоціллю для українського уряду. Президент УСПП нагадав, що основна мета діяльності, як фонду, так і влади – створення оптимальних умов в Україні для розвитку інвестиційних процесів, стабільності та прогнозованості фінансово-економічної ситуації.

Торкаючись проблеми фінансового оздоровлення “Нафтогазу”, яка останнім часом стала основною темою переговорів між представниками Кабміну і МВФ, Анатолій Кінах порекомендував позбавитися від корупційних тіньових схем у роботі “Нафтогазу”, зробити роботу компанії більш прозорою. Це дозволить вирішити і проблеми тарифної політики, і питання формування беззбиткового бюджету “Нафтогазу”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами