ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Держава оголошує війну фармацевтичному фальсифікату

У минулу п’ятницю голова Держслужби України з лікарських препаратів Олексій Соловйов підписав від імені України Конвенцію Ради Європи про протидію фальсифікації медпрепаратів. Крім нашої країни до конвенції приєдналися Австрія, Ізраїль, Ісландія, Італія, Кіпр, Німеччина, Португалія, Росія, Фінляндія, Франція і Швейцарія.

Документ має скорочену назву «Медікрім» і набере чинності після ратифікації його п’ятьма країнами. В Україні конвенція набере чинності після приєднання її до національного законодавства Верховною Радою. За словами Олексія Соловйова, наша країна розпочала виконання міжнародного договору достроково. 8 вересня цього року український парламент прийняв закон про кримінальну відповідальність за виробництво фальсифікованих лікарських засобів. Даний норматив вступив в законну силу з сьогоднішнього дня.

Конвенція Ради Європи «Медікрім» є в даний час єдиним у своєму роді міжнародною угодою в галузі кримінального права, яке вводить наднаціональні механізми боротьби з виробництвом та реалізацією фальсифікованих медпрепаратів і визнає такий вид діяльності особливо небезпечним по відношенню до здоров’я населення.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами