ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Якщо влада підвищить тарифи, українці відреагують нестандартно – припинять платити

Якщо уряд все ж таки ухвалить рішення про підвищення тарифів на газ, українці можуть припинити платити.

Таку думку сьогодні під час прес-конференції висловив співробітник Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України (НАНУ) Володимир Сіденко.

“Населення може відреагувати дуже нестандартно на таке підвищення, і ми можемо спостерігати ситуацію зростання неплатежів. У нас це було вже не раз, коли ростуть тарифи, їх просто припиняли платити”, – зазначив експерт.

На його переконання, у такому разі виконання вимог МВФ може вирішити проблему зовнішніх позик, але це не відіб’ється на вирішенні проблеми внутрішнього фінансового дисбалансу, який спостерігається в нашій країні.

Нагадаємо, місія МВФ активно працює в Києві, починаючи з 25 жовтня. Місія триватиме до 4 листопада.

Представники валютного фонду проводять зустрічі з представниками відомств і міністерств, які в цьому зацікавлені. Обговорюється склалася в Україну фінансова і політична ситуація. Зокрема, обговорюють з Міністерством фінансів показники держбюджету на 2012-ий рік.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами