ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Влада закриє інтернати для сиріт

Держава вважає інтернатну форму виховання дітей-сиріт застарілою. За словами віце-прем’єра Сергія Тігіпка, влада зробить ставку на розвиток механізмів усиновлення та опіки над покинутими дітьми.

Сергій Тігіпко впевнений, що найбільш комфортно покинута батьками дитина відчуває себе в прийомній сім’ї, а не в стінах інтернату. Щоб прийомних сімей у нашій країні ставало більше, уряд виділяє кошти для батьків-опікунів. Так одноразова допомога при усиновленні дитини в даний час складає 25 590 гривень. Щомісяця держава виплачує опікунам до 2 прожиткових мінімуми на кожну прийомну дитину. З початку поточного місяця ця сума становить 1706 гривень на дитину до 6 років і 2044 гривень на дитину до 18 років.

Сім’ям, які візьмуть на виховання дитину-інваліда Кабмін може в перспективі збільшити фінансову підтримку. Крім того, уряд вивчає можливість розширення мережі соціальних закладів, які опікуються дітьми з особливими потребами.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами