ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Списки власників нерухомого майна передадуть Укрдержреєстру

Уряд ухвалив новий порядок ведення Держреєстру прав на нерухоме майно. За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, новий порядок почне діяти з 1 січня 2012 року.

Веденням реєстру власників нерухомості в Україні з нового року буде займатися нова держструктура – Укрдержреєстр, а також відповідні територіальні підрозділи Мін’юсту. Прийнятий на засіданні Кабміну порядок врегулював питання реєстрації запитів, пошуку даних, внесення нових записів в базу майнових прав на нерухомість, оформлення свідоцтв про право власності. База даних Укрдержреєстра буде містити інформацію про об’єкти нерухомості, їх власників, обтяження та обмеження, пов’язані з тими чи іншими об’єктами нерухомості.

Витяги з реєстру зможуть замовити власники нерухомості та їх спадкоємці при реєстрації / перереєстрації прав власності на нерухоме майно. Новий режим реєстрації прав власності на житлові та нежитлові об’єкти буде діяти на підставі недавно прийнятого закону “Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обмеження”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами