ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Підприємців виженуть з квартир

Як повідомлялося раніше, президент України Віктор Янукович виступив з ініціативою заборонити розміщувати офіси в житлових приміщеннях. Це рішення набуде чинності після прийняття поправок до Житлового кодексу.

Як відомо, дрібному та середньому бізнесу орендувати приміщення в житлових будинках набагато дешевше, ніж знімати його в офісних центрах. У вівторок президент ветував закон, прийнятий парламентом у жовтні.

Але підприємці зможуть зітхнути з полегшенням лише ненадовго – до прийняття змін до чинного Житлового кодексу, який не змінювався з часів УРСР, а це вже станеться в лічені місяці.

У житловий кодекс пропишуть норми, за якими здавати в оренду приміщення в житлових будинках під розміщення офісу (виробничі потреби) можна буде лише на цокольному, першому та другому поверхах – з окремим входом!

Тому, ймовірно, якщо окремого входу ще немає, його потрібно буде добудовувати, а це все паперова тяганина і витрати … Так що підприємцям у новому році доведеться переглядати свій бюджет і місце розміщення.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами