ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У міліції знову згадали про техогляд авто

Керівництво МВС не задоволене розміром бюджетної компенсації, отриманої за скасування проведення техогляду приватних авто.  За словами міністра Анатолія Могильова, адекватний рівень відшкодування збитків відомства – 1,5 млрд гривень.

Бюджет МВС, за інформацією Анатолія Могильова, поповнюється з двох джерел – держбюджету і міліцейського спецфонду, куди надходять кошти, сплачені за надання різного роду послуг підприємствам і приватним особам. Скасування техогляду, за словами міністра, скоротила приплив коштів до спецфонду на 1 млрд гривень на рік. У МВС вважають, що ці кошти має компенсувати держава, приплюсувавши до загубленого мільярду ще півмільярда в якості компенсації інфляційних втрат.

Тим часом, 4 місяці тому апетити міністерства в плані компенсації втрат були куди скромнішими. Анатолій Могильов оцінював суму збитків всього в 0,5 млрд гривень. За рахунок чого збитки міліції за такий короткий термін зросли вдвічі – міністр поки не роз’яснив.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами