ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon КМДА виділила 79 земельних ділянок під будівництво паркінгів

Вирішення проблеми цивілізованого паркування у столиці міська влада бачить у створенні мережі сучасних автопаркінгів. За інформацією заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, в Києві вже визначені 79 земельних ділянок, які будуть запропоновані інвесторам під забудову.

Левова частка ділянок – 57 штук – знаходиться у віддалених від центру районах з максимальною щільністю житлової забудови. Ще 7 майбутніх багаторівневих паркінгів будуть зведені неподалік від станцій метро, ​​щоб водіям було зручно пересідати з індивідуального транспортного засобу в громадський транспорт. У центральній частині Києва КМДА відвело 15 місць для будівництва паркінгів.

На думку Руслана Крамаренка, поява в Києві паркінгів дозволить звільнити вулиці від припаркованих хаотично приватних автомобілів. Тільки в центральній частині в результаті реалізації програми міської влади з’явиться близько 4 тис машиномісць. У результаті будівлі всіх, намічених в КМДА, паркінгів кількість машиномісць в таких автокомплексу зросте до кількох десятків тисяч.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами