ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ціна на газ не буде збільшуватись – Азаров

Кабмін не втрачає надії домовитися з керівництвом Російської Федерації про зниження ціни на газ до прийнятного для нашої країни рівня. За словами прем’єр-міністра Миколи Азарова, остання його зустріч з російським колегою Володимиром Путіним дає підстави розраховувати на позитивне вирішення даного питання.

У кожному разі, Микола Азаров пообіцяв, що питання підвищення ціни на  газ для населення найближчим часом підніматися не буде. Неформальний мораторій протримається як мінімум до закінчення переговорів з РФ. У разі успішного їх завершення – тарифи на газ для населення збережуть свій нинішній розмір більш тривалий час.

У той же час, за словами прем’єра, якщо Росія на поступки не піде – уряд не зможе компенсувати збільшення різниці у вартості поставки газу в нашу країну і тарифами для населення. У цьому випадку підвищення цін на газ, заявляє Микола Азаров, стане неминучим.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами