ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Саміт ЄС підтримає котирування золота

Позитивні підсумки першого саміту ЄС та очікувані на помірно-оптимістичні макроекономічні дані з США, за прогнозами аналітиків FOREX CLUB в Україні, можуть додати оптимізму ринку і підтримати вартість золота. Опорою для дорогоцінного металу на поточному тижні буде виступати рівень 1700 доларів за трійську унцію. У разі ж, якщо американська статистика виявиться не настільки позитивною, як очікується, або підсумки другого засідання саміту ЄС розчарують учасників ринку, золото може знизитися в ціні. Рівнем підтримки стане значення 1600 доларів за трійську унцію.

Так, на поточному тижні в США до публікації заплановані дані із споживчої впевненості за жовтень, ринку житла за вересень і ВВП за третій квартал. З європейських новин для ринку важливими стануть: індикатор споживчої впевненості, індекс споживчих цін Німеччини за жовтень, результати другого засідання саміту ЄС, яке відбудеться 26 жовтня.

Вартість золота на світовому ринку за підсумками минулого тижня, як відзначають аналітики, знизилася на 2,33% до 1641,60 доларів за трійську унцію.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами