ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon КАРТКА КИЯНИНА – акт дискримінації приїжджих

«Тепер некияни в Києві стануть людьми другого сорту. Цікаво, що втілюють цей проект саме некияни “, – записав на своїй сторінці в Facebook член фракції Блоку Юлії Тимошенко, депутат Київради Олександр Бригинець.

На думку народного обранця, картка киянина допоможе владі міста застосувати режим дискримінації щодо приїжджих, які офіційно в столиці не зареєстровані. Ініціатором введення такого «ярлика» був мер Києва Леонід Черновецький. Продовжувачем його починань став нинішній фактичний градоправитель голова КМДА Олександр Попов. За словами Олександра Бригинця, Попову запустити даний проект в дію, схоже, вдасться.

Соціальну картку киянина влада має намір ввести з наступного року. З її допомогою житель столиці зможе отримати переваги перед приїжджими при користуванні громадським транспортом, отримувати пільги, передбачені чинним законодавством, включаючи субсидії на оплату комунальних послуг.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами