ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У Києві може з’явитися станція метро «Петро Порошенко»

Ідея побудувати в Києві наземне метро за прикладом діючого в арабському місті Дубаї не залишає керівництво Міністерства інфраструктури Україні. Віце-прем’єр Борис Колесніков запропонував продавати компаніям і приватним особам право називати станції такої транспортної лінії і за рахунок цього частково повертати вкладені в будівництво інвестиції.

– Наприклад, ви їдете вздовж фабрики «Рошен», а станція називається «Петро Порошенко subway station». Це і запам’ятовується і служить кращою рекламою. Думаю, фінансово забезпечені українці зможуть таким чином реалізувати свої амбіції і увічнити свої імена, – заявив Борис Колесников.

Крім того, в наземному метро, ​​яке можливо буде побудовано в Києві і містах-мільйонниках, вартість проїзду буде визначатися, не виключає Борис Колесніков, від протяжності поїздки. Також віце-прем’єр вважає, що частина вкладених в будівництво коштів можна буде повернути за рахунок продажу рекламних послуг на території «наземки».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами