ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Повернення «зимового» часу спровокувало аврал на залізниці

Рішення Верховної Ради про повернення до практики щорічного переходу на зимовий час поставило вітчизняну залізну дорогу в складне становище.  Після 30 жовтня різниця в часі з Російською Федерацією буде становити 2 години. З цієї причини можуть виникнути нестиковки в русі потягів з України до Росії.

Зараз «Укрзалізниця» в авральному режимі розробляє новий графік руху пасажирських поїздів міждержавного сполучення по території нашої країни. Часу на проведення цієї роботи залишилося трохи більше тижня. Якщо залізничники не встигнуть розробити оновлений графік – проблеми, пов’язані із запізненням рейсів, практично гарантовані.

Залізничники попереджають, що для пасажирських рейсів до Росії, Білорусі, Молдови з 30 жовтня буде діяти попередній графік руху. Його будуть коригувати до 3 грудня. Весь цей час у русі міждержавних поїздів можуть виникати затримки, пасажирам, які скористаються послугами залізничного транспорту в цей період, слід враховувати можливість затримки в дорозі.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами