ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Пейджери остаточно пішли в історію

За підсумками другого півріччя в Україні налічувалося 26 абонентів пейджингового зв’язку. В даний час, за даними Держслужби статистики, кількість прихильників цієї застарілої технології зв’язку в нашій країні скоротилося до нуля.

Торік послугами операторів пейджингового зв’язку користувалося все ті ж 26 вірних абонентів. А роком раніше – в 2009, їх кількість становила 280 осіб В. З минулого року зафіксовано припинення надходження доходів від надання даних послуг зв’язку.

Не секрет, що причиною відмови споживачів від пейджингового зв’язку став розвиток технологій мобільного зв’язку. В даний час наступ на свій сегмент ринку з боку операторів бездротового телефонії відчувають телекомунікаційні компанії провідного зв’язку. В даний час користуватися мобілкою найчастіше значно дешевше і зручніше, ніж стаціонарним телефоном, що призводить до відмови споживачів від послуг «Укртелекому».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами