ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На перебудову тепломереж потрібно 5,5 мільярда

Загальна протяжність всіх тепломереж в Україну в даний час складає 33 тис кілометрів.  За словами директора департаменту систем життєзабезпечення МінЖКГ Віталія Шаповаленко, 15% цих конструкцій повністю зношені і потребують невідкладної заміни.

Для проведення робіт з перекладки зношених трубопроводів необхідно залучити в Житлово-комунальне господарство близько 5,5 млрд гривень.  Коштів, що надходять від споживачів послуг, за словами чиновника, на моджернізацію тепломереж недостатньо.  Їх вистачає лише на ліквідацію локальних аварій.

З приводу поточного стану з підключенням житлових будинків до опалення Віталій Шаповаленко повідомив: за останніми оперативними даними, в цілому по країні працює 96,8% котелень, до опалення підключено 91% житлових будинків, 98% дитсадків, 97% навчальних закладів, майже 99% лікарень і поліклінік.

У деяких регіонах, повідомив директор департаменту, старт опалювального сезону був свідомо відкладений на декілька днів через відносно теплу погоду, при якій середньодобова температура перевищувала 8 градусів.  З цієї причини в Криму 15 жовтня були включені тільки 59% котелень, у Херсонській області – 1,5% котелень.  Проте зараз, запевнив чиновник, тепло в квартири городян подається всюди.
——————————————————————————————————————
Желаете качественно и недорого перевести текст любой сложности на иностранный язык? Воспользуйтесь услугами бюро переводов киев. Здесь работают профессионалы.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами