ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вартість страховок може підвищитися

У наступному році зарубіжні перестраховики, які беруть на себе частину ризиків українських страхових компаній, планують підвищити вартість своїх послуг.  За словами глави правління “Страхова група” ТАС “Дмитра Грицути, приводом до таких дій стане зростання витрат перестраховиків на покриття майнових збитків вище 20 млн гривень.

 

Експерт зазначив, що в минулі роки такі страхові виплати здійснювалися не частіше одного разу за 2-3 роки.  У нинішньому році виплати збільшились: з січня по вересень страховикам довелося покрити вже 3 великих майнових збитків.

 

На думку Грицути, в даний час український страховий ринок – “дуже важкий”, працювати на ньому стало значно складніше, ніж у 2009 році.  Основна причина – слабкий контроль з боку регулятора за діяльністю компаній.  Класичним страховим компаніям важко конкурувати з тими які прийшли ненадовго, особливо важко боротися з демпінгом в ОСАГО.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами