ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Соціальні пільги пропонують монетизувати

Бюджетний комітет Верховної Ради запропонував уряду підготувати проект закону про призначення адресної грошової допомоги представникам пільгових категорій населення замість чинного нині механізму соціальних пільг.

Пропозиція записана в коментарях членів Бюджетного комітету до проекту держбюджету на 2012 рік.  Уряду пропонується розробити механізм переходу до надання адресної соціальної допомоги та поступової монетизації пільг соціальних з впорядкуванням одержувачів таких пільг.

Місяць тому парламент розглядав законопроект, який передбачає зміну режиму фінансування соціальних пільг з держбюджету.  Право призначати отримувачів соціальних пільг і виділяти для цього кошти з казни пропонувалося передати Кабміну.  Фінансування пільг автори законопроекту пропонували проводити в тих випадках, коли в скарбниці для цього є вільні кошти, тобто – за залишковим принципом.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами