ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В уряді ще сподіваються на асоціацію з Євросоюзом

Робота над підготовкою договору про асоційоване членство України в ЄС може бути завершена до кінця поточного року.  Такий прогноз озвучив у Брюсселі перший віце-прем’єр Андрій Клюєв після проведення останнього раунду переговорів з підготовки угоди про створення зони вільної торгівлі України і об’єднаної Європи.

За словами першого заступника глави українського уряду, робота над підготовкою документа в цілому була непростою.  Особливо принципову позицію з багатьох важливих питань зайняв член Єврокомісії з питань торгівлі Карел Де Гухт.  Проте переговорні групи змогли досягти компромісних рішень по всіх ключових позиціях.

За словами Карела де Гухта, між Україною та ЄС залишилися ще неузгодженими деякі технічні моменти з приводу режиму дії вільної торгівлі, однак вони не перешкодять підписанню договору при наявності на те політичної волі сторін.

Експерти, що займаються підготовкою тексту договору, отримали доручення узгодити невирішені технічні моменти.  Карел де Гухт та Андрій Клюєв висловили сподівання, що досягнуті між сторонами переговорів домовленості будуть реалізовані.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами