ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На Русанівських садах ламають бульдозерами приватні будинки

У приватному секторі на київському лівобережжі, відомому як Русанівські сади, почалися роботи по знесенню житлових будинків. У дирекції садівницького товариства «Русанівські сади», роботи ведуться незаконно, згоду на відселення дали 43 домовласника, а знести будівельники мають намір 300 будинків.

Призначені під знос будинки знаходяться на землі, по якій заплановано прокладання Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Здача об’єкту запланована в першому кварталі 2012 року, це завдання міська влада зобов’язалася виконати до початку проведення в Україні футбольного чемпіонату ЄВРО-2012.

Більшість власників земельних ділянок відмовилися обміняти свою власність на компенсацію, запропоновану міською владою. Люди вважають, що їм пропонують копійки. Переговори про добровільне відселення ще не закінчені, але у разі їх безрезультатності, КМДА має намір звернутися до суду і на підставі рішення феміди провести розчистку землі, необхідної для будівництва мостового переходу, силою. Громадяни в свою чергу готуються захищати своє майно.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами