ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податкових боржників чекають санкції ДПСУ

Загальна заборгованість платників податків за обов’язковими платежами до бюджету за поточний рік становить 13,5 млрд гривень. За інформацією ДПСУ, проблеми зі сплатою податків мають 110, 8 тис юридичних осіб.

Практично 50% боржників мають борги, які не перевищують тисячі гривень. Таких платників податків, за даними ДПСУ, налічується 48,2 тис. Ними податкова цікавиться менше. А ось до більш значним боржникам заступник голови ДПСУ Олександр Клименко обіцяє застосувати заходи впливу.

Чиновник нагадав, що, змінюючи стратегію роботи податкової служби з досить суворого адміністрування на більш м’який режим, який передбачає стимуляцію добровільної сплати податків підприємцями, відомство розраховувало на сумлінність платників податків. Однак якщо мирні ініціативи ДПСУ стануть приводом для зловживань, старі методи, що передбачають часті перевірки та нагадування, можуть повернутися назад.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами