ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Населення хочуть відучити зберігати заощадження в доларах – експерт

долари

Політика Нацбанку направлена ​​на скорочення попиту домогосподарств на іноземну валюту. На думку заступника голови правління «Місто Банку» Івана Демченко, таким чином фінрегулятор прагне здолати народну традицію зберігати заощадження в доларах і євро, замість гривні, і скоротити обсяг нелегального обороту валюти в країні.

Обидва ці питання є важливими в роботі НБУ. Зміцнення довіри до нацвалюти буде сприяти стабілізації валютного ринку і курсової стабільності в країні. З урахуванням цього експерт вважає рішення НБУ про обов’язкову ідентифікацію фізосіб при купівлі інвалюти є виправданим і таким, яке здатне принести позитивні результати.

Іван Демченко зазначив, що, ввівши паспортний режим на готівковому валютному ринку, НБУ одночасно збільшив ліміт купівлі валюти фізособами в 2 рази. Кожен громадянин, пред’явивши паспорт, може купити валюту, без додаткових процедур, на суму 150 тис гривень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами