ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Депутати занепокоїлись за долю гривні

Глава НБУ Сергій Арбузов отримав запрошення відвідати найближче засідання парламентського фінансового комітету. Народні депутати хочуть заслухати звіт керівника Нацбанку про заходи, що вживаються для утримання курсу гривні на стабільному рівні.

Запрошення Сергію Арбузову буде надіслано офіційним листом. За словами члена фінансового комітету ВР Юрія Полунєєва, актуальність інформацією голови НБУ обумовлена тим, що Україна, цілком можливо, знаходиться на порозі нової кризи. У країні, за словами депутата, цілком можливе повторення подій осені 2008 року. Все це змушує парламентаріїв готуватися до можливих ускладнень заздалегідь.

Девальваційні очікування останнім часом посилюються не тільки в депутатському середовищі, а й серед бізнесменів. Згідно з недавніми опитуваннями, число підприємців, переконаних у стабільності гривні в найближчій перспективі знизилося з 46,7% до 40,6%.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами