ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні заборонять продавати «Жигулі»

З 2018 року в нашій країні може з’явиться заборона на ввіз і реалізацію автомобілів, чиї двигуни внутрішнього згоряння розраховані на бензини, стандарту нижче «Євро-6». Відповідний проект закону підготувало і подало на суд громадськості Міністерство інфраструктури Україні.

Прийняття такого закону Верховною Радою фактично заблокує імпорт більшості традиційних моделей автомобілів російського виробництва і уживаних іномарок, віком старше кількох років, з інших країн світу.

Введення заборони на імпорт автомобілів, за планами міністерства, буде багатоступінчастим. Законопроект передбачає недопуск на митну територію і відмова в першій реєстрації автомобілів, розрахованих на бензин нижче «Євро-3», вже з 1 січня 2012 року. З першого січня 2014 року буде заблокована постачання і продаж в країні автомобілів, розрахованих на бензин нижче «Євро-4». Наступний етап – введення заборони на автомобілі, розраховані на бензин нижче «Євро-5» з 1 січня 2016 року. З 1 січня 2016 року не можна буде купити машину, розраховану на бензин нижче “Євро-6”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами