ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Держземагентство розблокувало видачу державних актів на землю населенню

Земельні управління на місцях видали приватним особам 189 тис державних актів на землю. За інформацією голови Держземагентства Сергія Тимченка, заборгованість з видачі цих документів населенню ліквідована на 80%.

На 100% заборгованість, згідно зі звітом земельного відомства, ліквідована у Волинській, Кіровоградській та Тернопільській областях. Сергій Тимченко відзначив реєстраторів цих регіонів, як професійних і відповідальних фахівців, які мають повагу до людей і особисту життєву позицію. Решті глава Держземагенства пригрозив санкціями у випадку, якщо заборгованість по видачі державних актів на землю не буде скасована найближчим часом.

Серед заходів впливу на недбайливих реєстратор Сергій Тимченко назвав звільнення керівників керівників територіальних органів, які найбільше проштрафилися. У процесі прийдешньої реорганізації структури Держземагенства такі чиновники не отримають призначення на займані ними посади у новостворених відомчих підрозділах.



При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами