ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Банки пропонують плаваючий відсоток за кредит

Банкіри почали видавати довгострокові кредити з плаваючим відсотком за кредит. Це документально підтверджено в Цивільному кодексі. Згідно з новими правилами клієнтів банки будуть повідомляти за 15 днів до набрання чинності нових ставок.

Зазначимо, після 2008 року, коли відсотки за кредити і депозити банки підвищували в односторонньому порядку, у них відібрали таке право. Але банкіри знайшли спосіб обійти ці правила шляхом введення плаваючої ставки.

Так, плаваючі ставки пропонують УкрСиббанк, Укрсоцбанк, ОТП Банк і ПУМБ. За їхніми розрахунками, клієнти навіть не помітять підвищення, оскільки в будь-якому випадку відсоток за кредит змінюється щороку. Банкіри запевняють, що кредити з плаваючою ставкою стануть вигіднішими, ніж з фіксованою, оскільки ціна їх нижча.

У той же час, кредитний відсоток може набагато збільшиться в разі сильних коливань на ринку валют. Це потрібно враховувати, погоджуючись брати кредит з плаваючим відсотком.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами