ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Виробництво «зеленої» енергії підскочить в 3 рази

Українська вітро-і геліоенергетика в 2012 році забезпечать виробництво 1 млрд. 17 млн. кВтг електроенергії. Голова Державного агентства з енергоефективності та енергопостачання Микола Пашкевич прогнозує п’ятикратне зростання виробництва електроенергії з поновлюваних джерел, без урахування гідрогенеруючої станцій, протягом 2 років.

В даний час галузь відновлюваної енергетики в Україні, за словами Миколи Пашкевича, знаходиться на підйомі. У 2016 році сумарний обсяг виробленої електроенергії з малих відновлюваних джерел досягне близько 9 млрд. кВтг. В купі з гідроенергетикою частка електроенергії, одержуваної з поновлюваних джерел, становитиме 12-13% загального енергобалансу країни.

Сьогодні альтернативна енергетика виробляє в Україні не більше 1% електроенергії. Сукупна потужність сонячних електростанцій становить близько 60 МВт, потужність працюючих вітропарків 117, МВт, малих гідроелектростанцій – 104 МВт. Потужність об’єктів теплової генерації на альтернативних видах палива (аграрні і деревні відходи) становить сьогодні 64 МВт.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами