ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Україні можуть повернути право торгувати Кіотськими квотами

Група міжнародних експертів позитивно оцінила якість підготовки національного кадастру Україна за викидами парникових газів за 1990-2009 роки. Попередні висновки групи були озвучені в минулу суботу.

За висновком експертів групи ERT, український кадастр на 1990-2009 роки в цілому відповідає вимогам до національної звітності. Позитивні результати перевірки нацкадастра дозволяють нашій країні сподіватися на відновлення права Україну брати участь у міжнародній торгівлі квотами на парникові викиди. Звіт про результати перевірки буде готовий до 6 лютого 2012 року. Документ буде направлений в ООН. Рішення про розблокування участі нашої країни в торгівлі квотами повинен прийняти комітет ООН з дотримання конвенції про обмеження парникових викидів.

Голова Держагенства екологічних інвестицій України Сергій Орленко подякував міжнародних експертів, які винесли позитивну оцінку національному кадастру парникових викидів. Отримані від цих фахівців рекомендації, пообіцяв Сергій Орленко, будуть враховані при підготовці чергової редакції нацкадастра.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами