ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Шляховикам залишилося відремонтувати 1140 км автотрас

З початку року в Україні було реконструйовано, відремонтовано та побудовано близько 860 км доріг загального користування. Останньою приємною подією в житті, як шляховиків, так і автомобілістів, стало відкриття руху на 27 км траси М-07 «Київ – Ковель – Ягодин», що відбулося 22 вересня.

В даний момент ремонтно-будівельні роботи ведуться практично на всіх автошляхах державного та регіонального значення. Дорожню мережу країни готують до прийому європейських гостей в період проведення чемпіонату ЄВРО-2012. У нинішньому році шляховики планують закінчити впорядкування під’їздів до всіх пунктів пропуску на україно-польському кордоні. У наступному році відкриється рух 1133 км доріг загального користування, які увійшли в план підготовки до проведення ЄВРО-2012.

За планами уряду, в нинішньому році в Україні має бути побудовано і відремонтовано в цілому близько 2 тис км автодоріг. Щоб виконати це завдання, дорожнім організаціям необхідно в найближчі два з половиною місяці закінчити роботу на приблизно 1140 км трас.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами