ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Розрив відносин з Європою штовхне Україну в обійми Росії

У разі припинення переговорів про асоційоване членство України в Євросоюзі і замороження роботи зі створення зони вільної торгівлі, наша країна зробить ставку на поглиблення співробітництва з Російською Федерацією. Голова Верховної Ради Володимир Литвин не виключає навіть приєднання нашої країни до Митного союзу.

Інтеграція з Європою, на думку Володимира Литвина, не призведе до швидкого поліпшення економічної ситуації в Україні. Наша продукція на європейських ринках не витримує конкуренції. Зайняти нішу можуть хіба що вітчизняні аграрії, а й то лише після закінчення певного адаптаційного періоду. У той же час Росія обіцяє цілком конкретні вигоди за вступ нашої країни до Митного союзу. Називаються суми в 9 млрд доларів щорічно, що для української економіки досить вагома сума.

Голова Верховної Ради висловив переконання, що зближення з об’єднаною Європою нашій країні слід продовжувати. Але при цьому не забувати про власні інтереси, оскільки втрата такого торгововго партнера, як Росія буде означати катастрофу для вітчизняної економіки.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами