ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Інфляція роздуває тарифи на електроенергію для населення в 2011 році

Тарифи на електроенергію для населення в 2011 році в Україні будуть підвищуватися пропорційно зростанню інфляції.  За словами колишнього міністра палива та енергетики України Івана Плачкова, нівелювати вплив цього економічного фактора не вдасться нікому.

Зростання тарифів на електроенергію для населення в Україні, переконаний екс-міністр, буде відбуватися як у випадку приватизації енергогенеруючих підприємств, так і в разі збереження їх у держвласності. Однак для того, щоб цей процес не викликав соціальної напруги, методика формування тарифів має бути максимально прозорою і економічно обгрунтованою. На думку Івана Плачкова, тарифи на електроенергію для населення повинні складатися з двох доданків. Перша буде включати всі виробничі витрати енергопостачальника, друга буде залежати від ефективності роботи місцевих органів влади.

У жовтні прогнозна оптова вартість електроенергії в Україні становитиме 596,48 гривень за МВт-год без урахування ПДВ.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами