ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Уряд створить зону вільної торгівлі з Росією

У рамках майбутнього саміту глав урядів країн СНД у Санкт-Петербурзі українська делегація має намір підписати договір про приєднання до зони вільної торгівлі в рамках співдружності пострадянських країн. Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що дана угода вступить в силу після ратифікації парламентами країн СНД.

Проект зі створення зони вільної торгівлі на території держав СНД для нашої країни обіцяє спрощення торгового режиму з давніми зовнішньоекономічними партнерами. На Росію та країни СНД припадає близько 40% усього вітчизняного товарообігу. Лібералізація торгового режиму на території співдружності може допомогти українським підприємствам посилити свої позиції на закордонних ринках.

Угода про створення зони вільної торгівлі з СНД повинна була бути підписана ще на попередньому засіданні глав урядів співдружності, яке пройшло кілька місяців тому. Однак тоді урочиста церемонія була зірвана через наявність зауважень до тексту договору з боку Росії і з огляду на необхідність доопрацювати документ з урахуванням вимог цієї країни.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами