ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Україна щорічно витрачає даремно 12 мільярдів євро

Аналітичний центр «Бюро економічних і соціальних технологій» на замовлення компанії СКМ провів аналіз ефективності використання енергоресурсів у всіх регіонах Україні. За висновками експертів, сучасні енергозберігаючі технології могли б допомогти нашій країні економити близько 11,8 млрд євро щорічно.

Найефективніше енергоресурси використовуються у Вінницькій, Чернівецькій та Одеській областях. У цих регіонах ККД енергоспоживаючих галузей промисловості та ЖКГ сягає 70% -71% від еталонних показників енерговитрат, в якості яких були взяті норми країн ЄС.

Найгірше енергобережлівость розвинена в регіонах, де сконцентрована важка промисловість – Дніпропетровська (42,5%), Донецька (53,5%) і Луганська області. На цих територіях ККД використання енергоресурсів коливаються на рівні 38,4% -53,5% від євростандартів. Якби власники промислових гігантів не скупилися вкладати інвестиції у впровадження енергозберігаючих технологій на своїх заводах і фабриках – показники ефективності використання енергоресурсів в Україну були б істотно вищі.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами