ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Шахраї очистили Фонд гарантування вкладів

Співробітники СБУ почали розслідування діяльності відповідальних працівників банків “Національний стандарт” і “Європейський”. Фінансистів, які потрапили в поле зору спецслужби, підозрюють у привласненні 444 190 млн гривень, отриманих від Фонду гарантування вкладів.

За інформацією прес-служби СБУ, підслідні за день до відкликання ліцензій Нацбанком комерційних банків, в яких вони працювали, відкрили 1339 поточних рахунків. Для цього зловмисники використовували паспортні дані приватних осіб, яким за підписання заяв про відкриття рахунку платили по 40-100 гривень. На ці фіктивні рахунки були зараховані вигадані суми вкладів. Надалі Фонд гарантування вкладів перерахував для компенсації фальшивим вкладникам понад 400 млн гривень.

Події, розслідуються СБУ, відбулися в 2009-2010 роках. Один з учасників злочинної схеми в даний час знаходиться в слідчому ізоляторі. Троє інших – на підписці про невиїзд.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами