ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Квартплату піднімуть на третину

МВФ в переговорах з представниками українського уряду проявляє впертість у питанні підвищення цін на комунальні послуги. Віце-прем’єр Сергій Тігіпко прогнозує, що вимогам фонду доведеться поступитися і підняти ціни на комуналку для всіх жителів країни.

За розрахунками Сергія Тігіпка, тарифи на комунальні послуги збільшаться на 32%. Уряд буде змушений піти на ці непопулярні заходи, щоб отримати кредит від МВФ. Гроші, за словами віце-прем’єра, державі зараз потрібні як повітря. В уряді відчувають наближення другої хвилі глобальної кризи, а в такий період отримати позику буде дуже-дуже важко. МВФ в даний час фактично один з небагатьох кредиторів, готових співпрацювати з нашою країною.

Економічний шок для населення в результаті підвищення цін на комуналку може бути слабшим, якщо Кабміну вдасться домовитися про надання знижки на російський газ. Переговори з цього приводу не припиняються. Сергій Тігіпко висловив упевненість, що шанси домогтися бажаного в українського уряду поки ще є.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами