ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Президент наказав розмножити «середній клас»

Українська держава буде мати гарні перспективи лише в тому випадку, якщо в суспільстві сформується потужний середній клас громадян. Президент Віктор Янукович заявив, що основою справедливої ​​соціальної політики чинної влади стане множення кількості громадян із середнім рівнем достатку.

Обіцянка сприяти розвитку середнього класу в Україну прозвучало з вуст глави держави під час зустрічі з трудовим колективом ВАТ “Подільський цемент” в селі Гуменці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Віктор Янукович повідомив присутніх працівникам підприємства, що його прагнення спрямовані на перегляд механізму соціальних виплат. Діюча зараз система, за словами Віктора Януоквича, є принизливою і робить людей залежними від держави.

У числі найближчих кроків влади щодо удосконалення механізму соцзабезпечення громадян Віктор Янукович назвав збільшення пенсій та мінімальної зарплати. Їх рівень повинен вирости настільки, щоб працюючі українці і пенсіонери могли гідно жити.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами