ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні з’явиться сервіс безконтактних платежів

«Приватбанк» закінчив роботу по організації технологічного комплексу принципово нової, для вітчизняного ринку, системи банківських платежів MasterCard PayPass. Незабаром клієнти даної фінансової структури зможуть користуватися безконтактним способом оплати за спожиті товари та послуги.

За інформацією прес-служби «Приватбанку», система PayPass дозволяє користувачеві не проводити платіжну картку через електронний термінал і не підписувати чек в тих випадках, коли необхідно оплатити порівняно невелику суму. При цьому достатньо буде лише піднести стікер PayPass до платіжного терміналу і необхідні дані будуть введені. У тих випадках, коли сума платежу буде перевищувати встановлений банком ліміт для безконтактних розрахунків, клієнтові необхідно буде ввести в терміналі пін-код. В обох випадках оплата товарів і послуг відбувається моментально.

В даний час банк проводить тестування технологічного комплексу нової платіжної системи. Запуск її в роботу запланований до початку футбольного чемпіонату ЄВРО-2012.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами