ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Туристи в цьому році об’їжджали Крим стороною

Прибуток від обслуговування туристів, що відвідали з початку року Автономну республіку Крим, не досягла планових показників. За словами голови Верховної ради АРК Володимира Константинова, результати курортного сезону швидше розчаровують керівництво півострова, ніж радують.

Резюме турсезону було винесено за результатами заслуховування звіту міністра курортів і туризму автономії Георгія Псарьова. Чиновник повідомив, що станом на кінець вересня Крим відвідали 5300000 туристів. Цей результат всього на 0,5% менший порівняно з аналогічним періодом минулого року. Проте уряд автономії планував домогтися підвищення відвідуваності курортів в нинішньому році. Як видно зі статистичних даних – ці плани провалилися.

Голова комісії з санаторно-курортного комплексу і туризму ВР АРК Рустам Теміргалієв звернув увагу колег-депутатів на необхідність ретельно проаналізувати тенденції, що проявилися в туристичному секторі в 2011 році з тим, щоб краще підготуватися до проведення туристичного сезону 2012 року. Однією з найбільш помітних особливостей депутат назвав суттєве скорочення в нинішньому році кількості організованих туристів і зростання кількості «дикунів».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами