ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податківці відкривають полювання на «валютчиків»

Держподаткова служба України має намір серйозно протидіяти відродженню в нашій країні професії валютного «міняли». За словами голови ДПСУ Віталія Захарченка, податкова міліція вже впіймала ряд таких ділків і займається залученням їх до законної відповідальності.

Глава ДПСУ заявив, що його підлеглі зорієнтовані на боротьбу з міняйлами і покривають їх співробітниками банківських структур, а не з приватними особами, які зважилися скористатися нелегальним валютним сервісом. Під спостереження взято 644 об’єкта, де зафіксовані випадки здійснення незаконних валютообмінних операцій. Для встановлення осіб, які систематично займаються валютним промислом, проводяться оперативні заходи співробітниками податкової міліції.

Боротьба з міняйлами, за словами Віталія Захарченка, проводиться заради детінізації української економіки та зміцнення позицій національної валюти.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами