ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Євросоюз і Росію порівняли з Opel і Жигулями

Підписання договору про асоціацію України з ЄС знаходиться під загрозою зриву 19 жовтня. Європарламент зібрався на термінові переговори з приводу вироку Юлії Тимошенко. Подейкують, що через це Україну можуть не тільки не пустити торгувати в Європу, але й позбавити Євро-2012.

Разом з тим, екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник заявив, що Україні потрібно прагнути вступити до ЄС, всупереч домовленостям Росії відмовитися і віддати перевагу Митному Союзу.

Це як вибирати між “Жигулі” або Opel, відзначив політик.

За його словами, навіть 5% ринку в Європі перевищують за масштабами Російський ринок, тому потрібно прагнути до кращого. Зона вільної торгівлі з Європою – це унікальний шанс для України продавати на порядок більше, ніж ми зараз продаємо, зазначив він.

Київ планує до кінця року підписати угоду з ЄС про зону вільної торгівлі, але в цьому випадку Росія погрожує пригальмувати експорт українських товарів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами