ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Опалювальний сезон стартує без сюрпризів – міністр

99,9% житлових будинків і громадських будівель в Україні отримали паспорти готовності до опалювального сезону. За словами міністра ЖКГ Анатолія Близнюка, до роботи в зимовий період готові 100% котелень та центральних теплових пунктів.

Міністр проіфнормував, що комплексну підготовку до зими успішно пройшли 210 423 житлових будинків по всій Україні. Крім цього, зустріти морози у «всеозброєнні» зможуть 19541 середньоосвітніх шкіл, 13092 дитсадків, 7380 лікарень.

Незважаючи на оптимістичні рапорти про готовність житлового та громадського фонду країни до зими, міністр прогнозує, що частка енерговитрат в період роботи опалювальних систем складе в цілому по Україні 40%. Причиною такої безгосподарності Анатолій Близнюк назвав недостатню термоізоляцію будівель. Урядовець закликав громадян по можливості знизити тепловтрати в своїх квартирах і будинках, утепливши стіни і вікна.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами