ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Місію МВФ слізно попросять не чіпати ціни на газ

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає недоцільним підвищення тарифів на газ для населення в опалювальному сезоні. Глава уряду переконаний, що у держави є достатньо ресурсів, щоб компенсувати зростання цін на російські вуглеводні без зміни діючих всередині України тарифів.

У найближчі два тижні, чекає прем’єр, буде прийнято остаточне рішення з приводу вартості російського газу для України. Микола Азаров упевнений, що результат для нашої країни буде позитивним, платити за газ Україна буде за справедливою прийнятною ціною.

На переговорах з місією МВФ, яка приїде 24 жовтня в Київ, представники уряду будуть наполягати на наданні кредитних траншів без підвищення тарифів на газ для населення. Дефіцит бюджету “Нафтогазу” можна скоротити за рахунок інших джерел. Крім того, Нацбанк зараз має достатню кількість резервів, щоб щомісячна плата за газ не лихорадила фінансову систему країни. Глава уряду висловив упевненість, що в питанні цін на газ представники фонду підуть на поступки і під час переговорів буде знайдено правильне рішення.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами