ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кожен п’ятий працівник скаржиться на свого роботодавця в мережі

Найбільше нарікань на роботодавців залишають в інтернеті менеджери. Такі результати опитування, проведеного на одному з порталів з працевлаштування.

22,9% опитаних залишають негативні відгуки в разі крайньої необхідності. Менше відсотка погано відгукуються про своє місце роботи за будь-яких обставин. 75,8% вважають за краще мовчати про тих, хто платить зарплату.

Негативні відгуки можуть погано позначитися на репутації компанії. Разом з тим, роботодавці на спеціальних сайтах можуть також коментувати висловлювання своїх працівників.

Менеджери вважають за краще формувати думку про репутацію компанії з власного досвіду, ніж за відгуками зі ЗМІ – 70, 4%, 10, 4% – візьмуть інформацію до відома, разом з тим близько 16% респондентів не довіряють хорошим відгуками про компанію.

Опитування проходило 3-4 жовтня 2011 року. У ньому взяло участь 1104 респондента з усіх областей УкраїниПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами