ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Держіпотека знову видає кредити на житло

До кінця поточного року Державна іпотечна установа направить півмільярда гривень на фінансування пільгового кредитування населення для купівлі житла. За словами голови правління ДІУ Віктора Миргородського, на ці кошти буде викпулено 1,5 іпотечних кредитів у 27 банків-партнерів.

Держіпотека не видає кредити безпосередньо громадянам, а створює умови для зниження процентної ставки по позиках на придбання житла приватними особами. Структура надає банкам довгострокові кредитні кошти під 11% річних з рекомендацією видавати за рахунок цих коштів кредити під ставку не вище 15% річних. Термін кредитування – від 5 до 30 років. Завдяки діяльності Держіпотека громадяни мають можливість отримати кредит под залог квартиры Киев під регульований державою відсоток, який трохи нижче ставок, які пропонують комерційні банки.

В даний час Держіпотека вже придбала у банків-партнерів більше 120 іпотечних кредитів на 60 млн гривень. Портфель кредитів буде збільшено більш ніж в 10 разів протягом найближчих 3 місяців. У 2012 році ДІУ обіцяє збільшити фінансування своїх програм до 2,8 млрд гривень, що дасть можливість видати кредити 8 тис українцям.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами