ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вирок Тимошенко “аукнеться” на переговорах з ЄС

В органах верховної влади об’єднаної Європи через кілька годин після винесення вироку Юлії Тимошенко прозвучали заклики припинити з Україною переговори про створення зони вільної торгівлі та асоційоване членство в ЄС. Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики Кетрін Ештон від імені ЄС заявила, що рішення Печерського суду Києва містить ризик глибоких наслідків для нашої країни щодо укладення угоди про асоціацію.

Верховний представник назвала судовий процес над Тимошенко політичним. За словами Кетрін Ештон, дії української феміди доводять, що юстиція в Україні застосовується вибірково в політично мотивованих переслідувань лідерів опозиції та членів колишнього уряду. Все це призводить до розчарування європейського суспільства в рівні демократії, досягнутому в Україні.

У той же час лідер впливової в ЄС Європейської народної партії Вілфред Мартенс заявив про необхідність негайно припинити переговори з нашою країною про асоційоване членство. Це питання політик має намір винести на обговорення під час найближчого саміту Європейської народної партії.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами