ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Платників податків розсадять по електронних кабінетах

В недалекому майбутньому органи ДПСУ видадуть кожному платнику податків смарт-картку, яка буде служити його персональним ідентифікатором. За словами голови податкової служби Віталія Захарченко, за допомогою цього пристосування підприємці зможуть увійти в особистий електронний кабінет платника податків.

Дислокуватися кабінети будуть на серверах ДПСУ в мережі Інтернет. Увійшовши в такий аккаунт можна буде отримати повну інформацію про поточний стан з відправлення всіх належних державі платежів. Смарт-картка може бути об’єднана з банківською карткою підприємця. У цьому випадку, платник податків зможе розрахуватися з державою не встаючи з-за монітора комп’ютера – перерахувавши гроші зі свого поточного рахунку в банку або скориставшись системою клієнт-банк.

Проект впровадження смарт-карток платників податків буде організований на базі технологічних рішень НБУ. Про початок роботи електронних кабінетів платника податків ДПСУ повідомить окремо.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами