ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Мавроді вважає Азарова своїм добровільним піарником

Після виступу Миколи Азарова, із закликом розібратися з фінансовою пірамідою “МММ-2011», кількість вкладників цієї структури з Україною збільшилася. За словами засновника піраміди Сергія Мавроді, осуд нашого прем’єр-міністра на адресу оновленого «МММ» стало кращим піаром, який тільки можна собі уявити.

Переплюнути позитивний ефект, отриманий після виступу Миколи Азарова, на думку Сергія Мавроді, міг би президент України Віктор Янукович, якби виступив по телебаченню з аналогічними гнівними пасажами на адресу піраміди. Після такого, переконаний раніше судимий фінансист, вкладниками його нового дітища стали б всі 100% жителів нашої країни.

За словами Мавроді, ризикнути своїми коштами, вклавши їх у «МММ-2011», вирішили вже 2 млн громадян різних країн. Приблизно 650 тис з них – українці. Середня сума вкладених коштів на кожного вкладника складає близько тисячі доларів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами