ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні закінчується авіапальне

Для забезпечення діяльності операторів авіаперевезень в міжнародному аеропорту “Бориспіль” прийнято рішення виділити з держрезерву 3 тис тонн авіаційного пального. За словами голови Держрезерву Олексія Лелюка, аеропорт буде зобов’язаний повернути державі такий же обсяг пального в березні наступного року.

Дефіцит авіапалива відчувається в даний час в Україні, Росії і ряді інших країн. У Держрезерві ситуацію пояснюють скороченням виробництва авіапалива і ростом його вартості. Державний гас буде використаний для створення в аеропорту “Бориспіль” запасу на випадок критичної ситуації. Це дозволить вчасно заправляти літаки, що готуються до відльоту, і уникнути скасування пасажирських авіарейсів.

Палива в обсязі 3 тис тонн головному аеропорту країни може вистачити на 3-4 тижні роботи. Тому виділення палива з держрезерву не вирішує проблему, а лише допоможе її пом’якшити.

Виділення палива з держрезерву для “Борисполя” санкціоновано розпорядженням Кабміну. Документ був прийнятий 3 жовтня.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами