ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon МВФ: єврозона може впасти в будь-який момент

Кількість країн єврозони, що знаходяться на межі краху збільшується з кожним днем. Директор Європейського департаменту МВФ Антоніо Борхес підтвердив побоювання експертів про прийдешнє загострення економічної ситуації у ЄС.

Можливостей МВФ для вирішення проблеми може не вистарчити. За словами Антоніо Борхеса, резерви фонду вичерпуються. І незабаром їх стане просто недостатньо, щоб підтримувати всі держави, які стали перед економічними труднощами. Серія державних дефолтів у Європі здатна спровокувати новий виток глобальної кризи. Експерти передрікають, що друга хвиля економічної лиха вдарить по країнах світу значно сильніше, ніж перша.

Раніше про можливість рецесії у світовій економіці заявляв нобелівський лауреатів 2008 року Пол Кругман. На його думку, вірогідність такого сценарію складає 50%. А за прогнозами рейтингового агентства “Фітч”, зростання глобального господарства в наступному році буде всього 2,5%. Ризик настання другої хвилі кризи в агентства оцінюють в 70%.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами