ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Залізничники будуть набивати вагони пасажирами, як оселедцем

«Укрзалізниця» з 1 листопада цього року змінить алгоритм продажу місць у пасажирських вагонах. Керівник відомства Володимир Козак розпорядився задіяти автоматизовану систему продажу квитків залежно від наповнюваності вагонів.

Новий підхід дозволить зробити більш рівномірним розподіл пасажирів по вагонах складу. Якщо зараз деякі рейси здійснюються з практично порожніми вагонами, то з початку листопада подорожуючих чекає оптимізація їх щільності.

Автоматизована система продажу квитків налаштована таким чином, що коли у вагоні певного типу – СВ, купейний або плацкартний, залишиться не більше 9 вільних місць, почнеться продаж квитків в наступному вагоні такого типу.

Вагони, місця в яких не були розкуплені, залізничники будуть відчіпляти від потягу і перекидати на рейси, які користуються великим попитом. Таким чином «Укрзалізниця» обіцяє оперативно реагувати на скачки і падіння попиту на пасажирські перевезення та підвищити ККД своєї діяльності, відмовившись від перевезення «повітря» в незатребуваних вагонах.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами