ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Профспілки вимагають підвищити мінімальну зарплату

Якби уряд виконував повною мірою українські закони, українці жили б краще, ніж громадяни багатьох забезпечених країн світу. У цьому переконані профспілкові лідери, які об’єднуються заради відстоювання прав трудового населення на гідний рівень життя.

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець переконаний, що тільки об’єднання зусиль незалежних громадських організацій громадян здатне змінити ставлення влади до проблеми соцзахисту населення. В даний час, відзначає профспілковий лідер, процес такого об’єднання відбувається досить активно. Це свідчить про загострення соціальної напруги в суспільстві.

Рівень мінімальної заробітної плати в держбюджет-2012, на думку профспілок, штучно занижений до 50%. Прожитковий мінімум досі розраховується за методологією 12-річної давності і давно вже не враховує багатьох обов’язкових витрат сучасного українця. Все це свідчить про антисоціальної спрямованості держбюджету наступного року. Профспілки мають намір відстоювати перегляд основних соціальних параметрів головного фінансового документа країни.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами